חיפוש

WEBER ישראל – עושים היסטוריה בארץ ובחו"ל

לאחרונה חברת וובר הישראלית עולה לכותרות באמצעי המדיה השונים ברחבי הארץ והעולם. בימים האחרונים, בוודאי שמעתם, החברה עשתה היסטוריה והיא הוכתרה על ידי גולשי הרשתות החברתיות כ"החברה בעלת הציוד הטוב ביותר למטרת הכנות בשר". יצאנו לבדוק על מה כולם מדברים וחזרנו עם כל התשובות שאתם חייבים להכיר.

 

הגורמים שאפשרו לנו להגיע לתשובות המיוחלות

כדי שנוכל להציג בפניכם את הסיבות שגרמו לגולשים רבים ברחבי הרשתות החברתיות בארץ ובעולם לבחור דווקא בחברת וובר הישראלית, היינו צריכים לפנות אליהם ולשמוע מדוע הם בחרו דווקא בה. כתבנו פוסט בקבוצת חובבי בשר ישראליים ובקבוצה בינלאומית שאפשר לנו לרכז את כל המידע המיוחל. חשוב לנו לציין בפניכם כמה עובדות אודות הגורמים שסייעו לנו בכתיבת המדריך:

  1. הם אנשים שמתגוררים באזורים שונים ברחבי הארץ והעולם
  2. הם לא מכירים אחד את השני
  3. הם אוכלים נתח בשר אחד על בסיס שבועי

עכשיו, כשידוע לכם רקע אודות הגורמים הללו, אפשר להמשיך ולציין בפניכם את הסיבות שהביאו את חברה הישראלית לעשות היסטוריה.

 

הסיבה ה- 1 שבעקבותיה וובר עושים היסטוריה : האיכות

הסיבה שהגיעה אל המקום ה -1 בגלל שרבים בחרו בה נוגעת לאיכות המוצרים של החברה. מרבית הגולשים שלקחו חלק בסקר המקוון שערכנו, ציינו כי הם בוחרים רק במוצרים של חברת GRILL ישראל בגלל האיכות. לדבריהם, הגרילים של החברה מחזיקים מעמד לאורך שנים ואינם נפגמים בעקבות נזקי מזג אוויר. היו מי שציינו שהגריל שלהם עומד איתן בחצר הבית כבר כמעט עשור והוא נראה ומתפקד כמו חדש.

 

הסיבה ה – 2 שבעקבותיה וובר עושים היסטוריה : הנוחות

הסיבה שהגיעה אל המקום ה- 2 והמכובד לא פחות הינה הנוחות. רבים ציינו שהם בוחרים בגרילים ובמוצרים הנלווים של חברת וובר בגלל שהם מעוצבים באופן כזה שמתאים לכל אחד. בחרנו לצטט את אחד הגולשים שכתב: "נראה כאילו מישהו בחברת וובר עושה ניסויים ובודק באופן מעמיק כל פרט כדי לבדוק שהמוצרים יאפשרו למשתמשים לחוות נוחות מקסימלית".

 

הסיבה ה- 3 שבעקבותיה וובר עושים היסטוריה: המגוון

חברת וובר מציעה לאוהבי הבשרים מגוון רחב של גרילים. בעקבות תגובות הגולשים הבנו שמדובר בגרילים מסוגים שונים, כמו למשל גריל חשמלי, גריל גז וגריל פחמים. אם לא די בכך, החברה מאפשרת למתעניינים לקנות גם מוצרים נלווים שמאפשרים לכל גריל להיות שלם. לא מעט מהגולשים ציינו שהם קונים באופן קבוע לא רק את הגרילים, אלא גם את המוצרים הנלווים מכיוון שכך מתאפשר להם ליהנות מאיכות ונוחות לאורך זמן.

 

כמה מילים לפני סיום המדריך

עכשיו אתם להיות בעניינים, פשוט כי אתם יודעים על מה כולם מדברים ולמה וובר עשתה היסטוריה לאחרונה. כך שכעת, נותר לכם רק להכין את הבשרים ולהכין את גריל וובר שיושב אצלכם בחצר.

 

גריל חשמלי

אולי יעניין אותך גם

ארוחה כל שבוע
אוכל
נמאס לכם לטרוח לשבת? יש פתרון!

אוהבים להשקיע את מיטב כוחותיכם לקראת ארוחת בכל שבוע, אבל מרגישים שהפעם אתם זקוקים למנוחה? מצפים לאורחים רבים בשבת הקרובה ולא מעוניינים להפוך להיות עבדים

קרא עוד »