חיפוש

2 מתכונים להכנת קינוח משוקולד לבן

יש הטוענים שנהוג לחלק את סוגי האנשים בעולם לשניים. בסוג הראשונים נמנים האנשים שלא מתחברים לשוקולד הלבן, הסוג השני כולל את מי שאוהבים אותו במיוחד ומנסים להכניס אותו לכל קינוח אפשרי. אם הגעתם לכאן, אתם כנראה מביני עניין, בדיוק כמונו. נזמין אתכם לקרוא את השורות הבאות בעיון רב, כדי שתוכלו להכיר מקרוב את 2 המתכונים שיאפשרו לכם להגיש קינוח מושחת שמורכב איך לא, משוקולד לבן.

 

הקינוח ה 1 – מוס שוקולד לבן

בחרנו להקל עליכם בתור התחלה ולהציג את הקינוח שכל אחד יכול להכין ממרכיבים שיש בדרך כלל בבית:

  • חבילת שוקולד לבן
  • חבילת שמנת מתוקה קרה

 

תצטרכו תחילה לשבור את קוביות השוקולד ולהניח בקערה. לאחר מכן, תעבירו אותה לחימום במיקרוגל או שתעבירו לבן מארי. המטרה היא להמיס את השוקולד לחלוטין ולהגיע לתערובת אחידה, כך שלא יהיו גושים. כשזה יקרה, תוכלו להניח בצד את השוקולד ולהתחיל בהקצפת השמנת, עד שזו תהפוך לקצפת יציבה. הוסיפו שליש מהקצפת לתוך קערת השוקולד ותערבבו היטב עד שתקבלו תערובת איחד. לאחר מכן, ניתן להוסיף את הקצפת כולה ולקפל אותה בעדינות עד שיתגלה בפניכם המוס.

קינוח שוקולד לבן

 

הצעות להגשה

אם אתם רוצים להגיש את המוס מבלי להתעסק יותר מידי במטבח, תוכלו פשוט להעביר אותו לקעריות או כוסות קטנות. מי מכם שרוצים להשקיע בהגשה, יכולים להעביר את המוס לתוך שק זילוף עם צנתר משונן ולזלף אותו לתוך כוס הגשה קטנה. בשלב זה אפשר להוסיף קישוטי שוקולד חלב קטנים בעזרת קולפן. נמליץ להשתמש באלו של דה קרינה שוקולד חלב וליצור מהם תלתלי שוקולד איכותי שיונחו על גבי החלק העליון של כל כוס.

 

הקינוח ה 2 – כדורי שוקולד לבן

המתכון הנוכחי קל להכנה כמו קודמו ועליכם להכין מראש את המצרכים הבאים, כדי להתחיל בעבודה:

  • שקית שוקולד צ'יפס לבן
  • שמנת מתוקה
  • 3\1 כוס שבבי קוקוס
  • כפית תמצית וניל

 

יש להתחיל בהמסת השוקולד הלבן עם השמנת המתוקה תוך ערבוב תמידי. לאחר שתעשו זאת, תצטרכו להוסיף את שבבי הקוקוס ואת תמצית הווניל. מומלץ לקרר את הקערה למשך 3 שעות, כדי שהתערובת תתייצב. לאחר מכן, ניתן להתחיל ביצירת הכדורים.

כדורי שוקולד לבן

 

כך תכינו כדורים מושלמים

אם אתם רוצים להגיש כדורים בגדלים זהים, עליכם להשתמש בכף גלידה שתסייע בהליך ההכנה. לאחר מכן, תטבלו כל כדור בתוך קערת קוקוס קטנה ותעבירו אותו לתוך מנג'ט (מומלץ לסדר מראש את כל המנג'טים על גבי מגש, כדי להקל על הליך ההעברה של הכדורים).

 

לסיום

עד כאן 2 המתכונים שיאפשרו לכם להכין קינוחים מושחתים במיוחד משוקולד לבן איכותי. בשלב זה נותר לכם רק להיכנס למטבח הביתי, להכין מראש את המצרכים ולהתחיל בהכנת המתכון המועדף עליכם. נאחל שיהיה לכם בתיאבון!

מטבח ביתי

אולי יעניין אותך גם

מתכון להכנת קרמשניט
קינוחים
מתכון להכנת קרמשניט

עוגת קרם שניט היא קינוח אירופי קלאסי ומהמם, בגרמניה קוראים לו קרם שניט, בצרפת מילפיי ולפעמים גם עוגת נפוליאון והוא בנוי משכבות של בצק וקרם

קרא עוד »