• להזמנת משלוחים: לחצו כאן
 • כתובת: שנקר 7, הרצליה פיתוח
 • טלפון: 09-9511177
 • כשר
 • שתפו אותנו:
 • Language
 • משלוחיםטלפוןנווטו אלינו

  איזה ציוד מתאים למסעדות?

  אם אתה מומחה בתחום הקולינרי ומקבל לא מעט מחמאות מהסובבים אותך על המאכלים אשר אתה אחראי על הבישול או האפייה שלהם, וודאי עלה לא פעם בדעתך הרעיון להקים מסעדה אשר אתה מככב כשף הראשי בה. במסעדה זו תוכל להציע לציבור הרחב את מיטב המאכלים אשר אתה נהנה להכין עבור חבריך וקרוביך. אותם המאכלים אשר קוצרים לא מעט מחמאות מהמעגל הקרוב אלייך, וודאי יקצרו לא מעט מחמאות גם מהציבור הרחב ובמהרה העסק שלך יוכל לשגשג ולהצליח והמסעדה שתקים תהיה מוכרת ורווחית.

  כיצד פותחים מסעדה?

  אם אתה מעוניין להגשים את החלום שלך ולהקים מסעדה אשר שייכת לך ומבוססת על מיטב המאכלים אשר אתה מתמחה בהכנתם, השלב הראשון שעליך לעשות זה ליצור באופן תאורטי את המסעדה אשר עליה אתה תמיד חולם. עליך לתכנן לפרטי פרטים עוד בטרם אתה מתחיל בהכנות הטכניות והמעשיות- איזה סוג מסעדה אתה מעוניין להקים - מסעדה קטנה או גדולה? מסעדה כשרה או מסעדה בשרית? מה הסגנון ומה האופי של המסעדה שאתה עתיד להקים? איזה מאכלים היא תציע? האם היא תהיה מסעדה יוקרתית או מסעדה עממית יותר? כמו כן, עליך לחשוב על אזור שבו אתה מעוניין שהמסעדה שלך תמוקם. חשוב לבחור באזור אטרקטיבי אשר לא מעט אנשים עוברים בו בכדי שהמסעדה תהיה חשופה לעיני כל ואנשים יבחרו להיכנס אליה. השם של המסעדה אך הוא צריך להיות מושך את העין. לאחר שתחשוב על כל מה שדרוש לחשוב עליו באופן תאורטי - הגיע הזמן להתחיל ליישם את הדברים באופן פרקטי.

  כיצד ליישם את הדברים באופן פרקטי?

  אז השלב הראשון ביישום הדברים הוא למצוא מקום עבור המסעדה שלך. ניתן לשכור מתחם כלשהו באזור אטרקטיבי אשר בו תהיה המסעדה שלך או שאפשר לרכוש את המתחם אשר נראה לך כמתחם האידאלי עבור המסעדה שלך. לאחר בחירת המקום והתאמתו מבחינת החלל שבו עבור מיקום הסועדים ועבור מיקום הכנת המאכלים עבור הסועדים שיגיעו למסעדה, יש לרכוש ציוד למסעדות. ציוד מקצועי למסעדות כולל בו את כל מה שראוי שמטבח במסעדה יכיל לצורך בישול והכנה של מאכלים שונים. תנור גדול, כיריים איכותיות לצורך בישול ועוד. מעבר לכך יש לדאוג לכלים שונים הן עבור הכנת המאכלים במטבח כגון: סירים, מחבתות ותבניות וכן, יש לדאוג לכלי הגשה יפים ומיוחדים לצורך צלחות המנות המוכנות בהם והגשתם לסועדים.

  בחירת הציוד בהתאם לסוגי מסעדות

  יש לבחור ציוד למסעדה מבחינת כמות הציוד וסגנון הציוד למסעדה, בהתאם לאופי, סוג וגודל המסעדה. עבור מסעדה גדולה המיועדת לאירועים יש צורך לבחור בכלי עבודה גדולים עבור המטבח שיוכלו לסייע בהכנת כמות משמעותית של מאכלים. כמו כן, יש לבחור בכלים רבים ויוקרתיים המתאימים לאירוח. מעבר לכך, למסעדות כשרות המספקות גם מזון בשרי וגם מזון חלבי, יש להצטייד בציוד מתאים למסעדה, אשר ישמור על כל כללי הכשרות בו כגון: שני כיורים במסעדה, שני תנורים, סירים ומחבתות שונים המיועדים באופן ספציפי למזון חלבי ולמזון בשרי ועוד.

  איזה ציוד מתאים למסעדות?

  שתפו אותנו: