• להזמנת משלוחים: לחצו כאן
 • כתובת: שנקר 7, הרצליה פיתוח
 • טלפון: 09-9511177
 • כשר
 • שתפו אותנו:
 • Language
 • משלוחיםטלפוןנווטו אלינו

  אתניקה - מסעדה לברית באווירה אינטימית

  אחד המאפיינים הבולטים של חגיגת ברית מילה הוא שמדובר באירוע המתוכנן ומנוהל במרבית המקרים על ידי גבר - האב המאושר, ולא על ידי האישה המבלה בבית היולדות את הימים הספורים שבין הלידה לחגיגה, מסתגלת לתינוק החדש ומחלימה מהלידה. זוהי סיבה מספיק טובה כדי לתכנן מראש ככל הניתן כמה שיותר פרטים הנוגעים לאירוע ולהשאיר כמה שפחות ליד הגורל ולשיקול דעתו של האב הגאה.

  חגיגת ברית מילה, בשונה מאירועים גדולים כדוגמת חתונה ואפילו בר ובת מצווה, היא חגיגה אינטימית המתוכננת, כאמור, בטווח זמן קצר ומטרתה לציין את השמחה הגדולה המתלווה לרך הנולד. כאשר מדובר בלידת תינוקת, האירוע נוצר לצרכי ציון וחגיגה והמאמינים משלבים בו את טקס הולדת הבת הנהוג בעדות שונות, בו נערכת סעודת הודיה על הולדת בת במשפחה ובו גם מוכרז שמה הפרטי של התינוקת. את חגיגת ברית המילה המוכרת על משמעויותיה יש הנוהגים לקיים בד בבד עם המסיבה וישנם הנוהגים להפריד בין השניים ואת האירוע לחגוג ללא הטקס הפיזיולוגי והדתי.

  בחירת מקום לחגיגת ברית חייבת להתייחס לאופי האירוע, לכמות האורחים ולהעדפת המארחים. אירועים הנערכים בצהרי היום לרוב לא יכללו מסיבת ריקודים, אולם אין הדבר אומר שלא צריך לדאוג לאירוע מכבד ומהנה החל משלב העיצוב, וכלה בבחירת האוכל והבידור לאורחים. מאחר שלרוב מדובר באירועים קטנים, רבים מעדיפים לדלג על אולמות האירועים רחבי המידות וליצור אירוע באווירה אינטימית במסעדה. למרות ריבוי המסעדות באזור המרכז והשרון, לא רבות הן המסעדות לאירועים וזאת בשל שאלת הכשרות הנדרשת. לכן לפני בחירת מסעדה לברית, רצוי לבקש מס' המלצות.

  גם אנשים חילוניים שאינם מקפידים על דיני הכשרות יעדיפו לקיים אירוע יהודי מסורתי במקום כשר, הן כדי לכבד את המעמד והן על מנת להבטיח אירוע וסעודה שיתנו מענה לאורחים כולם ועד האחרון שבהם. לצד הכשרות חשוב כמובן לבחור במקום שיהיה מרווח אולם לא גדול יתר על המידה, וזאת על מנת שלא ייראה ריק ושומם.

  תפריט האירוע חייב להיות עשיר וייחודי ולהעניק לאורחים את החוויה שבארוחה מפנקת הכוללת מבחר רב של מנות איכותיות המוגשות באופן מעורר תיאבון. כמו כן, חשוב לבחור במסעדה המציעה את הפלטפורמה המלאה לאירוע, מקום מתאים לטקס קיום הברית במידה ונדרש, מערכת הגברה איכותית לשימוש במיקרופון ולצורך השמעת מוזיקת רקע לאורחים ושירות מעולה ומוקפד שיאפשר לבעלי האירוע המארחים להעניק תשומת לב לאורחיהם, להציג את הרך הילוד ולא לעסוק בפרטים הטכניים של האירוע. 

  חיפוש מסעדה לברית או מסעדה בשרית כשרה בהרצליה יוליד המלצות רבות למסעדת אתניקה, המחברת בין עיצוב ישראלי מרשים, אווירה אותנטית ותפריט עשיר ומפנק. מסעדת אתניקה מתאימה לאירוח של עד 200 אורחים ומשלבת בין שירותיה מערכת סאונד מתקדמת, פלטפורמה להקרנת מצגת, את זמר הבית המציע הופעות חיות ומלהיבות ועוד. מסעדת אתניקה מתהדרת בתפריט עשיר שתוכנן על ידי שף הבית המוכשר ומפנקת את אורחיה במגוון מנות ים תיכוניות ערבות לחך.

  אם אתם מחפשים מסעדה לברית, צרו עמנו באתניקה קשר ונשמח לספק לכם את כל הפרטים לקיום האירוע והתפריט!

  מקום ערוך לחגיגת ברית מילה | אתניקה מסעדה לברית

  שתפו אותנו: