• להזמנת משלוחים: לחצו כאן
 • כתובת: שנקר 7, הרצליה פיתוח
 • טלפון: 09-9511177
 • כשר
 • שתפו אותנו:
 • Language
 • משלוחיםטלפוןנווטו אלינו

  ישיבה במסעדה או משלוח מזון - מה כדאי?

  מסעדה או משלוח מזון? מה יותר כדאי?

  נפתח ונכתוב שהשאלה המופיעה כאן בכותרת היא שאלה מכשילה במיוחד. הרי לשאול מה עדיף, להזמין משלוח או להגיע פיזית למסעדה, יהיה כמו לשאול מה עדיף, המבורגר או פיצה, שוקו או וניל, עפרה או ירדנה. יחד עם זאת, נראה כי בתלות בנסיבות, התשובה יכולה להיות מאוד חד משמעית ולהתקבל במהירות, אך ככול שמתעמקים בדילמה הנצחית, נראה כי יש יותר משתנים משנדמה ברגע הראשון, שיכולים להשפיע על התשובה הנכונה. במאמר שלפניכם נעסוק בחשובים שבהם.

  כמה זמן עומד לרשותכם?

  ההבדל המשמעותי ביותר בין משלוח מזון לבין יציאה למסעדה בהרצליה למשל, בא לידי ביטוי בכמות הזמן שתצטרכו להשקיע בעניין. הרי פעולת האכילה עצמה מהווה רק חלק קטן מהזמן שתצטרכו להשקיע כשתצאו למסעדה: עליכם לקחת בחשבון גם את זמן ההתארגנויות, את המקלחת והתייפייפות, את הזמן שייקח לכם להגיע למסעדה, לעיין בתפריט, להזמין, להמתין לאוכל וכיו"ב. כמו כן בדרך כלל במסעדה אנחנו נוטים להזמין יותר אוכל בהשוואה לכמות האוכל שאנחנו מזמינים במשלוח.

  מעבר לזה, במסעדה אנחנו גם לא אחת מזמינים כוס יין או שתיים, מה שמן הסתם אין לנו אפשרות לעשות כשאנחנו מזמינים משלוחים. הואיל והיציאה למסעדה מהווה בילוי מושלם, רוב הסועדים נוטים לקחת את הזמן ולהתענג על כל שנייה של יציאה מהשגרה. לעומת זאת כאשר אנחנו מזמינים משלוח, היציאה מהשגרה נמשכת חצי שעה לכל היותר, פלוס איזו רבע שעה עד חצי שעה להתאוששות.

  כשאנחנו מזמינים משלוח, אין לנו צורך להתלבש יפה, להסתרק או להתקלח, כל הארוחה מגיעה בבת אחת כך שאין צורך להמתין למלצר ולמעשה גם במהלך ההמתנה לשליח, אפשר להמשיך לעבוד, לצפות בטלוויזיה או לעשות כל דבר אחר. אי לכך, השאלה הראשונה שצריכים לשאול כשמתלבטים בין משלוח לבין הגעה פיזית למסעדה היא כמה זמן אנחנו יכולים או מעוניינים להשקיע בארוחה.

  מה הוא פינוק עבורכם?

  עבור סועדים רבים, השקעת הזמן משתלמת כיוון שעבורם לשבת במסעדה זה פינוק של ממש. לעומת זאת עבור רבים אחרים, ההישארות בבית היא הפינוק האמיתי ולכן לצאת מהבית ולשבת במסעדה, לא באמת שווה את הזמן המושקע. אי לכך, הם יוצאים למסעדה רק כאשר אין להם באמת ברירה אחרת. בהתאם לזה, השאלה השנייה שאתם צריכים לשאול את עצמכם היא מה אתם מגדירים כפינוק ובנוסף לשאול כמה מתחשק לכם באמת להתפנק "כמו שצריך" עכשיו.

  איכות האוכל

  בנקודה הזו אין באמת עוררין: האוכל לנצח יהיה טוב ואיכותי יותר, כאשר הוא מוגש לשולחן במסעדה. אין זה משנה אם מדובר על מסעדות כשרות בהרצליה שעושות משלוחים כשרים או על מסעדות שאינן כשרות הפועלות בתל אביב: האוכל תמיד יהיה טוב יותר, כאשר הוא מוגש ישירות מהמטבח לשולחן. מעבר לזה, הוא גם יהיה חם יותר והנראות שלו תהיה טובה יותר. ישנם אף מאכלים שבשום אופן לא מומלץ להזמין במשלוח, בדגש על מאכלים שבהם יש מגע בין מרכיב רטוב או שומני, עם מרכיב שיכול לספוח נוזלים בקלות ולאבד את המרקם הטבעי שלו. בין ובין כך, שיהיה לכם בתיאבון והרבה הצלחה.

  מסעדה או משלוח מזון? מה יותר כדאי?

  שתפו אותנו: