• להזמנת משלוחים: לחצו כאן
 • כתובת: שנקר 7, הרצליה פיתוח
 • טלפון: 09-9511177
 • כשר
 • שתפו אותנו:
 • Language
 • משלוחיםטלפוןנווטו אלינו

  חשיבות קפה איכותי לצד קינוח מעולה בסוף הארוחה

  הישראלים ידועים כחובבי אוכל ומידי שנה מתפתחת בארצנו תרבות קולינרית ענפה ומגוונת. אנשים מכל העולם מגיעים לישראל כדי ליהנות מהשפע הקולינרי והתרבותי שהמטבח הישראלי מלכד לתוכו והמגמה החיובית הזו נמצאת בגרף עלייה.

  אבל לפני שנדון בתיירים שמגיעים כדי ליהנות מהאוכל שלנו, בואו נתרכז רגע בעצמנו ונדבר על הארוחות שאנחנו אוכלים במסעדה, או אפילו על האוכל שאנחנו מכינים לעצמנו בבית. כולם מדברים על חשיבותו של מזון איכותי וטעים ואין ספק שאי אפשר להוריד מערכה של ארוחה טובה.

  אבל, אם להיות כנים, לא משנה כמה טובה הייתה הארוחה שאכלתם, אי אפשר לסיים ארוחה כמו שצריך ללא קפה איכותי וקינוח מעולה.

  קפה איכותי מסייע בעיכול והמתוק מסייע לחיוך שלכם

  פולי קפה ידועים ביכולתם לסייע בתהליך העיכול ולא סתם תמיד כשאתם מסיימים לאכול חומוס המלצר מציע לכם כוס קפה שחור על חשבון הבית. הקפה עוזר לאוכל להתעכל והוא מגביר תהליכים חיוביים שמתרחשים בבטן.

  עכשיו אתם וודאי שואלים את עצמכם, איך הקינוח נכנס לכל הסיפור? טוב, זה פשוט מאוד: כולנו אוהבים לאכול ואפילו קפה איכותי לא מספיק כדי לסגור את הארוחה על הצד הטוב ביותר.

  קינוח מסייע לחיוך שלכם להתפשט וכמובן שלא צריך להגזים ואפשר ליהנות גם מכמה ביסים. מה שכן, לא משנה כמה אכלתם לפני, תמיד יש מקום לקינוח.

  ילדים קטנים המציאו תיאוריה שנועדה להוות פייט להוריהם. התאוריה אומרת שיש תא נפרד לאוכל ותא נפרד למתוקים ואם הילדים אומרים, הם בטח יודעים.

  הקינוח סוגר לכם פינה בתא הנוסף והשילוב בין אוכל טוב, קפה איכותי וקינוח משובח, הוא מה שיהפוך כל ארוחה שלכם בבית או במסעדה בשרית או חלבית לסיפור מנצח ולחוויה קולינרית מדהימה.

  מביני עניין יודעים שלא מסיימים ארוחה בלי קפה וקינוח

  תשאלו את כל השפים הגדולים, מדוע הם מציעים קינוח וקפה בתפריטים שלהם, למרות שלכאורה הלקוח כבר שבע ותיווכחו לגלות שהתשובה זהה לסיבות שהזכרנו לעיל.

  מביני עניין אמיתיים יודעים מה החשיבות של קפה איכותי לצד קינוח מעולה בסוף הארוחה והם אף פעם לא מתפשרים על הסיומת הזו בטעם מר-מתוק.

  תעשו לעצמכם טובה ואל תוותרו גם אתם על קפה ומשהו מתוק בסוף האוכל. אגב, לאלו מכם שחוששים מהקלוריות ומעדיפים לוותר על המתוק, דעו שמחקרים מוכיחים שמשהו מתוק בסוף הארוחה עדיף על משהו מתוק באמצע היום.

  הסיבה לכך היא שקינוח בסוף הארוחה בשילוב קפה גם מתעכל טוב יותר וגם פחות משמין, מאשר אם אוכלים אותו כחלק נפרד מהארוחה. אפשר לומר שהקלוריות של המתוק מצטרפות לתהליך העיכול של כל הארוחה, מה שחוסך לבטן שלכם עבודה ומאפשר לכם ליהנות מסיומת נפלאה.

  בשורה התחתונה, לקפה והקינוח יש חשיבות גדולה מאוד כשרוצים ליהנות מארוחה טובה באמת וכדי להגשים את הפנטזיות הקולינריות שלכם, אנחנו תמיד ממליצים לשלב בין כל העולמות.  

  חשיבות קפה איכותי לצד קינוח מעולה בסוף הארוחה

  שתפו אותנו: