• להזמנת משלוחים: לחצו כאן
 • כתובת: שנקר 7, הרצליה פיתוח
 • טלפון: 09-9511177
 • כשר
 • שתפו אותנו:
 • Language
 • משלוחיםטלפוןנווטו אלינו

  איך להתאים את האוכל באירוע שלכם למוזמנים?

  כשמתכננים הפקה של אירוע חגיגי במסעדה ויהיה זה יום הולדת עגול או אפילו סתם ישיבת הנהלה, ישנה חשיבות עליונה להתאים את הקייטרינג ואת סוג המנות שיוגשו באירוע, לטעם, להעדפות ואולי הכי חשוב – למגבלות התזונתיות של האורחים שלכם. אי לכך, הצעד הראשון שעליכם לעשות במטרה להשביע את הרצון ואת קיבותיהם של כלל המוזמנים לאירוע, הוא להכין רשימה מפורטת של כל האורחים. במיוחד חשוב לציין מי כבר אישר הגעה ולשאוף לסיים את הצעד הזה כמה שיותר מהר וכמה שיותר זמן לפני האירוע.

  הסיבה לכך היא שיכול מאוד להיות שתגלו במפתיע שקרוב לחמישים אחוז מהמוזמנים דוגלים בתזונה טבעונית או צמחונית. מטבע הדברים, במצב זה יהיה עליכם לקבל המלצות למסעדה במרכז (או בכל מקום אחר שבו אתם מתכננים להפיק את האירוע), שיכולה לספק מנות טבעוניות וצמחוניות מצוינות ולהציע גם מגוון של מנות שכאלו. בכל מקרה אחר, תפקירו את המוזמנים שלכם לחסדי מנה או שתיים שלאו דווקא יערבו לחיכם.

  השאלות החשובות שחובה לשאול את האורחים שלכם

  אם אתם לא נוהגים להגביל את עצמכם יותר מדי בכל מה שקשור לתזונה היומיומית שלכם, יתכן מאוד שיהיה לכם קשה למצוא את השאלות הנכונות והכוונה היא לכל השאלות שעליכם לשאול את האורחים שלכם, שוב – כמה שיותר זמן לפני האירוע. לפיכך הכנו עבורכם מספר שאלות חשובות שיסייעו לכם לדעת עם מה אתם צריכים להתמודד. שימו לב – אין טעם להתחיל לחפש המלצות למסעדה במרכז, לפני שתשלימו את השלב הנוכחי. להלן השאלות החשובות:

  · האם אתם צמחונים?

  · האם אתם טבעונים?

  · האם אתם אוכלים דגים?

  · האם אתם אוהבים חריף או נרתעים מחריף?

  · האם אתם אוכלים מנות המכילות פירות ים?

  · האם אתם אוכלים בשר לבן?

  · האם ישנם חומרי גלם מסוימים שאתם אלרגיים אליהם (שומשום, ביצים, שוקולד, אגוזים וכיו"ב)?

  · האם אתם זקוקים להתאמות מסוימות בשל מחלה או כל סיבה אחרת (חולי צליאק למשל יכולים לבקש שיוגש בארוחה לחם ללא גלוטן, חולי סוכרת יכולים לבקש שיוגשו קינוחים ללא סוכר וכיו"ב)?

  · האם ישנם חומרי גלם או מרכיבים מסוימים שאתם לא אוהבים (עד כדי כך שדי בכמות קטנה מהם בשביל לגרום לכם לא לאכול מנה) כמו כוסברה, בצל או פטריות?

  · מומלץ ביותר לערוך גם סקר קצר בקרב המוזמנים בנוגע לסגנון המועדף עליהם, תוך מתן של מספר אפשרויות, למשל מקסיקני, איטלקי, אסיאתי, סושי ועוד

  איסוף המלצות למסעדה במרכז ופנייה למסעדות השונות

  רק לאחר שאספתם את כל המידע החשוב והבנתם עם מי יש לכם עסק, באפשרותכם להתחיל לאסוף המלצות למסעדה במרכז. כמו כן מומלץ ביותר לתת עדיפות למסעדות שמפיקות אירועים כעניין שבשגרה. כך ורק כך תוכלו לוודא שיהיה לכם צוות מלצרים שיעמוד לרשותכם ושההתנהלות השגרתית של המסעדה לא תפריע למהלך התקין של האירוע שלכם. כמו כן מומלץ לתת עדיפות למסעדות המחזיקות חדר פרטי עם כל הציוד הדרוש לכם לאירוע כמו מערכת הגברה, מסך ומקרן ועוד

  התאמת הקייטרינג באירוע למוזמנים - אתניקה

  שתפו אותנו: