• להזמנת משלוחים: לחצו כאן
 • כתובת: שנקר 7, הרצליה פיתוח
 • טלפון: 09-9511177
 • כשר
 • שתפו אותנו:
 • Language
 • משלוחיםטלפוןנווטו אלינו
  5 טיפים לבחירת המקום המתאים לאירוע חברה

  מתכננים אירוע חברה לעובדים כמו בכל שנה, אולם הפעם, אתם מתלבטים היכן כדאי למקם את האירוע. תכנון אירוע עסקי אינו דבר פשוט כלל זאת מכיוון שישנם הרבה דברים שחשוב לקחת אותם בחשבון לפני שאתם מחליטים על ביצוע האירוע. הפרטים החשובים שצריכים להיערך להם מראש הם: תאריך וזמן שיהיה נוח לכל העובדים, מבחינת התוכן, איזה תוכן יהיה ניתן לשלב תוך כדי בשביל הקליל את האווירה, כשרות – צריך להתאים את המיקום לצרכי העובדים ופרט נוסף וחשוב לא פחות הוא – היכן האירוע יתקיים? כשמדובר בחברה גדולה שמקיימת מידי שנה אירועי חברה, לרוב הם פונים להשכרת אולם לאירוע עסקי – דבר שמשקיעים בו הרבה כספים. לכן, לפני שניגשים לעניין הקבוע, צריך לבחון את הפרט הזה לעומק. כי במקביל לאולמות הללו, קיימות אופציות אחרות ושונות שיכולות לספק אתכם ואת העובדים שלכם באותה המידה ואף ברמה גבוהה יותר התואמת לאוכלוסייה שקיימת בעבודה.

  טיפים – איך בוחרים מקום?

  מספר האנשים

  לפני שאתם ניגשים לבחירת המקום, תחשבו קודם כל על כמה אנשים מדובר. הסבירו לעובדי החברה שאתם מתכננים אירוע בתאריך מסוים ותבינו כמה מהם מוכנים להגיע. לאחר מכן, במידה ומדובר במאות עובדים, עליכם לחשוב על מקום שיאכלס כמות יפה וגדולה של אנשים.

  אולמות או מסעדות

  קיימות מסעדות רבות שמתאימות לאירועים מהסוג הזה. הם מאכלסות כמות גדולה של אנשים, אך לפני כן, כדאי להיערך לכך מראש. מסעדות כשרות בהרצליה נחשבות למסעדות האיכותיות ביותר לביצוע אירועי חברה ולמרות זאת, בעלי עסקים רבים מעדיפים לגשת דווקא לאולמות גדולים, למקומות בעלי שטחים עצומים – בשביל שיהיה נוח, קליל ומהיר. אולם, ההשקעה הגדולה טמונה דווקא במקומות האינטימיים כמו במסעדות כשרות בהרצליה, שם ניתן לארגן מיקום מושלם עבור כלל העובדים. 

  מיקום האירוע

  מדובר בחלק חשוב מאוד – במידה ורוב העובדים מתגוררים באזור הרצליה, ניתן למצוא מסעדות כשרות בהרצליה שיכולות להיות אף צמודות למקום העבודה. חשוב לחשוב גם על העובדים ועל הנוחות שלהם.

  כשרות

  לאנשים רבים גם חשובה הכשרות ולכן, לא כדאי להתמהמה בחיפוש אחר מסעדה יוקרתית אחרת שלא משרתת את כל האוכלוסיות שיש בעבודה. במידה ואתם שוקלים להזיז את האירוע למקום אחר בארץ גם בגלל הכשרות וגם בשביל ליצור הפקה גדולה – מדובר בטעות שהרבה בעלי עסקים נוטים לבצע. ניתן למצוא מקום קרוב, שמתאים גם מבחינת המיקום הגאוגרפי וגם מבחינת הכשרות.

  תוכן

  אחרי שמצאתם מקום אידיאלי שמשרת את כל הצרכים שלכם, הגיע הזמן שתחשבו על תוכן שתרצו להעביר במהלך האירוע, לא כל תוכן יכול להיות ממומש בכל מקום שסגרתם. במסעדות כשרות בהרצליה, ניתן לשלב מגוון תכנים מעניינים לאורך האירוע. למשל, בתחילה אפשר לשאת נאום ולמנף מעט את המכירות של העסק תוך הצגת נתונים סטטיסטיים. בהמשך, ניתן לחלק מוצרים למזכרת מהאירוע, עם הלוגו של החברה או שי אישי ואינטימי לכל עובד. הכל בשילוב ארוחה עשירה וטעימה.

  בכל מקרה, ברגע שתחליטו היכן לקיים את האירוע, רק לאחר מכן, תוכלו לדעת במפורש אילו סוגי פעילויות כדאי להכין, אם למשל: מצגת, ריקודים, הרצאה, מופע, ארוחה וכדומה. אחרי שבחרתם את המיקום, במקרה הזה, אירוע חברה, תוכלו להתאים את התכנים לאופי הרלוונטי. 

  מאמרים

  שתפו אותנו: