• להזמנת משלוחים: לחצו כאן
 • כתובת: שנקר 7, הרצליה פיתוח
 • טלפון: 09-9511177
 • כשר
 • שתפו אותנו:
 • Language
 • משלוחיםטלפוןנווטו אלינו
  טיפים לתכנון אירועי חברה בחדר פרטי במסעדה

  5 טיפים שיעזרו לכם בתכנון אירוע חברה בחדר פרטי

  כאשר מדובר באירועי חברה, נראה כי מסעדה לאירועים היא המקום המושלם לאירוח ולשיח קליל בין חברים. אירוע חברה, אשר מוכתר בהצלחה, משאיר טעם טוב, תרתי משמע, בקרב משתתפיו, ומעלה את המוטיבציה להשתתפות באירועים עתידיים, איך לתכנו אירועי חברה  בחדר פרטי במסעדה, טיפים והמלצות.

  הטיפ הראשון: תכנון מקדים

  כל אירוע מוצלח מתחיל בתכנון מקדים, שיבוא לידי ביטוי בתכנית האומנותית של הערב, בקביעת כמות המשתתפים, התייחסות, אם נדרש, לשיבוצי מקום הישיבה, וכמובן, קבלת מידע מפורט לגבי התפריט, ומתן אופציות ומקום לכל העדפה קולינרית כזאת או אחרת ( צמחונים, טבעוניים, נטולי גלוטן, סוכרתיים ועוד) תכננו את כמות המוזמנים, התקציב המוקצה לכל מוזמן, בתכנית האמנותית, השאירו את עיקר הזמן לגיבוש ולזמן חופשי, בו האורחים יוכלו לסעוד בנחת סביב השולחנות, וליהנות מערב רגוע ומשחרר בסביבה נעימה ואיכותית. 

  הטיפ השני: בחירת המקום

  לאחר קבלת תמונת מצב ראשונית לגבי סדר גודל האירוע ומהותו, נדרשת בחירה של מקום כגון, מסעדה לאירועים. המסעדה אשר ממוקמת בקרבת מקום העבודה, או בסמיכות לאזור תעשייה מפותח יכולה להוות פתרון מושלם, שכן היא מחברת את תוכן הערב למעטפת, שיכולה לתת מלבד מקום אירוח גם תפריט מכובד, מגוון ועשיר, שינעים את זמנם וישביע את תאבונם של הנוכחים. חשוב לוודא, שהמקום שאתם בוחרים מאפשר לקיים אירועים במגוון גדלים. 

  דגש נוסף לגבי בחירת המקום מתייחס למזג האוויר, ברוב המקרים, גם אם בחוץ מזג האוויר סתווי או אביבי, שהיה במקום סגור, מקורה, ממוזג, תאפשר לקיים אירוע פרטי, שיאפשר לכם שקט נפשי.

  הטיפ השלישי: תכנית הבידור

  אחד היתרונות המרכזיים במסעדה לאירועים הוא שניתן ליצור מרחב, בו יוכלו בעלי תפקיד לשאת מספר מילים לכבוד המאורע החגיגי, ואף להקרין מצגות וסרטונים באמצעות מערכת מולטימדיה מתקדמת. זה גם המקום להעניק תעודות הוקרה למצטיינים ולמתמידים בעשייתם ולכבד אותם.

  הטיפ הרביעי: הגשה לשולחן או בופה?

   כשעורכים אירוע במסעדה, יש אופציה לבחור בין 2 אופציות: הגשה לשולחן, או הגשה עצמית בסגנון בופה, ניתן אף לשלב בין שני סגנונות ההגשה, וליצור תמהיל מעניין, שיוצר גיוון ושפע.

  הטיפ החמישי: כשרות

  כאשר בוחרים מסעדה לאירועים, חשוב לתת דגש לנושא הכשרות, גם אם רק משתתף אחד מהצוות מקפיד על כך. הקפדה על כשרות תחסוך תחושת זרות ואי נעימות. כיום, מסעדות כשרות מגישות תפריט מגוון הכולל מאפים, מוצרי בשר, דגים, ומנות צמחוניות וטבעוניות על טהרת מאכלי עדות באיכות ובטעם איכותיים.

  לסיכום, ערב חברה, בין אם מדובר על ערב גיבוש צוותי, ערב הוקרה למצטיינים, או ערב לציון תקופה, הוא לא עניין של מה בכך, המשתתפים נדרשים להיערך זמן רב מראש, להודיע למשפחות שלהם על היעדרם, יום העבודה, למעשה, מתארך, וקיים איזשהו מתח מסוים סביב הנושא. ערב מוצלח ייזכר לאורך זמן, וייצור ציפיות לערב הבא.

  מאמרים

  שתפו אותנו: