• להזמנת משלוחים: לחצו כאן
 • כתובת: שנקר 7, הרצליה פיתוח
 • טלפון: 09-9511177
 • כשר
 • שתפו אותנו:
 • Language
 • משלוחיםטלפוןנווטו אלינו

  אירוע במסעדה- איך תעשו זאת נכון?

  עד כמה שהישראלים אוהבים לחגוג ולבלות באירועים, הם אוהבים פחות להיות מי שמתכננים ומארגנים אותם. אנחנו הישראלים אוהבים לחגוג ופחות אוהבים לעבוד קשה – ותכנון אירוע במקרים רבים דורש הרבה מאוד עבודה והכנה מוקדמת. אך למרות שהפקת אירועים היא תפקיד שניתן בהחלט להטיל על בעל מקבוע – מפיק אירועים לא לכל אחד יש את התקציב ולפעמים לא תהיה ברירה ונצטרך לקפוץ למים ולכנן ולהפיק את האירוע שלנו בכוחות עצמנו.


  אחד מהפתרונות שיכולים מאוד לסייע לתכנון אירוע באופן עצמאי הוא בחירה במסעדה לאירועים. הכוונה היא לבחור במסעדה מצוינת שאתם מכירים או שקיבלתם עליה המלצות טובות על האוכל והשירות ולקיים את האירוע שלכם בחדר פרטי או בחלל שהמסעדה תקצה עבור האירוע שלכם באופן מיוחד. אך גם בבחירה הזו חשוב לדעת מה לעשות /לא לעשות כדי לצלוח את המשימה.


  שלב ראשון- רשימת האורחים


  הזמנת האורחים היא לרוב הדבר הראשון שכדאי לסגור לפני תהליך תכנון האירוע ובחירת המקום והתפריט. בהתאם לסוג האירוע תיקבע רשימת המוזמנים. כמובן שלכל אירוע הצרכים והדרישות שלו. אירוע חתונה לא דומה לאירוע ברית למרות שמדובר בשני המקרים באירוע משפחתי. אירוע בוקר שונה מאירוע ערב וההחלטה מי מוזמן היא ההחלטה שכנראה לא תהיה לכם ברירה אלא לבצע לבד. רק אתם יודעים מה החובות המשפחתיים והרגישויות מי חייבים להזמין ומי עדיף שלא. הטיפ שלנו – הגבילו מראש את מספר המוזמנים ואז תתחילו לעבוד על הרשימה כדי שהחריגה תהיה מבוקרת. התחילו ממספר של 100 /200 כללו קודם כל את המשפחה הקרובה ועברו למעגלים הרחוקים יותר בשלבים. במידה ומדובר באירוע עסקי כדאי לפעול באותו האופן – לבחור קודם כל את הצוות הקבוע הוותיק, או הלקוחות הגדולים ולעבור בהמשך לעובדים /ללקוחות החדשים וכד'.


  שלב שני- בחירת נושא


  גם לאירוע במסעדה כדאי לבחור נושא /מוטיב מרכזי שסביבו יעוצב וסביבו יהיו התכנים. הנושא יכול להיות מותאם לפי סיבת האירוע והחוגגים המרכזיים- אם מדובר בבר מצווה והחתן מאוד אוהב כדורגל האירוע כולו יכול להיות בנושא כדורגל. אם בני הזוג חוגגים אירוסין והאירוע מיועד למפגש של שתי המשפחות בחירת הנושא תוכל לייצר אפשרויות לשבירת הקרח- בחירת נושא כמו קסמים או קזינו יוכלו לאפשר לחוגגים להכיר לשחק וליהנות. הנושא יכול להיות מוטיב של צבע או עיצוב – לבבות /צבעים של הדגל של מדינות המוצא או הסיבה לחגיגה – הנושא חתונה של בני הזוג. בחירת הנושא תעלה רעיונות לעיצוב ולתוכן שתרצו להכניס לאירוע שלכם ולפיו תוכלו לנהל את המשך האירוע- לבחור מפעילים /מנחים /מוסיקה וכד' ולדעת איך לעצב את ההזמנות.


  שלב שלישי- הכיבוד והשתייה!


  הבחירה באירוע במסעדה לאירועים, מאפשרת לכם ליהנות מחופש כמעט מוחלט בכל מה שקשור לכיבוד ולשתייה. העובדה שמדובר במסעדה פועלת שאתם מכירים או שקיבלתם עליה המלצות משחררת אתכם מהלחץ. במרבית המקרים אחרי שתדעו את רשימת האורחים ואת הנושא תוכלו להיעזר בצוות המקום שיעזרו לכם להתאים את הכיבוד ולבחור את אופן ההגשה- בבופה או בהגשה לשולחנות. הגעה למסעדה תשחרר אתכם מהצורך לדאוג לכל נושא הכלים והחימום של האוכל , הניקיון לפני ואחרי וכל שאר הנושאים הקשורים בטיפול במזון ובהגשה שלו.


  שלב רביעי- להזמין מקום בקליק

  מאמרים

  שתפו אותנו: